Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama
Dijital dünyada varlığınızı faal şekilde sürdürebilmeniz ve yükselebilmeniz için sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için muhtelif stratejiler geliştiriyoruz. Geleceğe yönelik ayrıntılı analizlerin ve stratejilerin sizi en iyi yere getireceğinin farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı
Zegga Online, sizlere arama motorlarında yükselmenin yollarını sunuyor. Arama motorlarında üst sıralara yükselebilmek ve internet dünyasında kendinizi hedef kitlenize daha iyi gösterebilmek için internet uygulamalarımızla beraber sizlere uzun vadeli ve kalıcı SEO hizmetleri ile danışmanlığı sunuyoruz. Arama motoru algoritmalarını sürekli olarak takip eden ustalaşmış kadromuz ve uzman ekibimiz vasıtası ile gelişmelerden katiyen geri kalmıyorsunuz.

UI & UX Optimizasyonu
Çalışmalarınıza İdeal ve hedef kitlenize yönelik şekilde tasarımlar sunarak markanıza kıymet katmanıza destek oluyoruz. Zegga Online ekibimiz, dizayn ekipleri ile koordine bir halde hareket ederek kullanıcı odaklı UI & UX optimizasyonları geliştirmektedir.

SEM (Arama Motoru Pazarlaması / Reklamları)
Arama motorlarında sizi üst sıralara taşıyarak hedef kitlenize yönelik ürün ve hizmetlerinizi sunabilmeniz için reklam giderlerinizi en az ölçüde tutuyoruz. Reklam için ayırmış olduğunuz bütçenizi alt seviyelerde tutarak en üst seviye verimliliği sağlıyoruz. Bu süreç içinde rakiplerinizin de ayrıntılı analizlerini çıkartıyoruz.

Dönüşüm Optimizasyonu
Dijital dünyada sadece ziyaretçi sayılarınızı ve yoğunluğunuzu baz alarak hareket etmiyoruz. Bizler için ziyaretçilerin yoğunluğu kadar çalışmalarınıza ne aşama ehemmiyet verdikleri ve ne şekilde yaklaştıkları da önemlidir. Ziyaretçilerinizin sayısını ve sizlere sağlamış olduğu katkıyı dengeleyerek bir ahenk yaratıyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı
Sosyal medya reklamları; makul bütçeleri, yüksek dönüşüm oranları ve etkili neticeleri ile markanızın marketing gereksinimlerine değişik ve nokta atışı çözümler sunuyor. Zegga Online olarak; markanızın ya da ürünlerinizin marketing stratejisine makul toplumsal medya reklamları hazırlar, bu reklamları yönetir ve sizlere ayrıntılı olarak raporlarız.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya hesaplarınız; işin ehli olan, topluluklarla doğru iletişim kurabilecek profesyoneller tarafınca yönetilmelidir. Tecrübeli ekibimiz ile toplumsal medya sayfalarının yönetimini üstlenir ve hedef kitlelere toplumsal medyada ulaşırız. Sektörünüzle alakalı orijinal ve dikkat cazibeli içerikler oluşturarak bu içerikleri paylaşır, gelen etkileşim ve mesajları doğru şekilde yönetip, erişim ve etkileşimleri müşteriye çeviririz.

İçerik Pazarlaması
Reklam çalışması yaparken, şayet doğru hedef kitlenize doğru reklamı iletemezseniz yaptığınız projelerinizin boşa gitmesi kaçınılmaz olacaktır. SolvePark olarak bizler bu durumun farkında hareket ederek doğru yerde ve doğru zamanda faal çalışmalarımızı sunarak kapsamlı içerikler ile kullananların dikkatini çekmeyi başarıyoruz.

Medya Planlama ve Satın Alma
Dijital ortamlardaki marketing stratejilerinin tatbik aşamasına geçişi sırasında en mühim vaziyet medya planlamadır. İnternet üstünde yapacağınız marketing yatırımlarının kaynak planlamalarının makul şekilde ayarlanması, sınırı olan şekildeki kaynaklarınızın en faal şekilde değerlendirilmesi için ilk kuraldır. Zegga Online, bu alandaki deneyimi ve deneyimleri ile şirketiniz için lüzumlu medya planını oluşturuyor ve satın almasını gerçekleştiriyor.

Programatik Satın Alma & RTB
Son zaman sıkça duyduğunuz ve olabildiğince tanınmış olan “programatik satın alma (programmatic buying)”, daha ilkin belirlenmiş muayyen kaide ya da kurallar/kriterler zincirinde reklam alımlarının ve medya enventarinin optimizasyonunun yapılması işlemine verilen isimdir. Alanında isim yapmış ekibimiz RTB kurguları, satın almaları ve optimizasyonu konusu ile alakalı firmanızın reklam giderlerini düşürür, zamanında ve doğru şahsa reklam yapmanıza imkân verir.

Online İtibar Yönetimi
Google ya da rastgele bir arama motorunda isminiz, markanız ya da ürününüz ile alakalı karşınıza görmek vazgeçtiğiniz rahatsız edici içeriklerle mi karşılıyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise, saygınlık yönetimi konusu ile alakalı 15 yıllık tecrübeye haiz ekibimizle arama neticelerini iyileştirip, yüzünüzü güldürelim.

Hizmet Özellikleri
 • Dijital Pazarlama
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Google Reklamları
 • Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Foto Galeri

Web Analiz Danışmanlığı
Zegga Online; Google Analytics, Omniture ve Zegga Online Anaytics danışmanlık hizmeti vererek internet sitenizi ustalaşmış ellerle çözümleme ediyor, raporluyor ve websitenizden daha yüksek bir dönüşüme haiz olmanız adına lüzumlu aksiyonları almanız için firmanızı yönlendiriyor.

Sıkça Sorulanlar
Hizmet Süresi Nedir?

Dijital pazarlama hizmetlerimiz aylık olarak verilmektedir.

İşleyiş Nasıl İlerliyor?

Tüm kurumsal bilgilerinizi bize ilettikten sonra ilk 15 gün alt yapı çalışması yapılmaktadır. Sonraki 15 gün reklam , tasarım ve pazarlama sürecine giriş yapıyoruz.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor?

Belirli bir fiyat vermek imkansız. Marka analizine ve eksikliklerinize bağlı olarak teklif hazırlıyoruz.

Aktif Kampanyalar

Dijital pazarlama hizmeti alan tüm müşterilerimize web tasarım hizmeti hediyemiz.

Uzman Ekip
Tüm dijital pazarlama hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır.
Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  1.202
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Fırat Ağgez
  Fırat Ağgez
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?