Hosting Hizmeti

Kurumsal hosting, işletmelerin kuvvetli internet siteleri ve güvenli, yüksek kotalı e-posta sistemlerine haiz olabilmeleri için hususi olarak yapılandırılan bir barındırma seçeneğidir.

Business Hosting diye de malum kurumsal hosting, bir oldukça hosting çözümüne uyarlanabildiğinden, değişik ölçeklerdeki işletmelerin gereksinimlerine göre şekillendirilebilir. Bu nedenle daha fazla video, resim ya da podcast barındıran yüksek trafikli siteler ya da kullanıcı tecrübesini optimize etmek ve satışları çoğaltmak için yıldırım hızında sayfa hızları istek eden e-ticaret siteleri için idealdir.

Gelişmiş antivirüs ve anti-spam koruması, 1. düzen internet uygulaması emniyet duvarı (WAF), statik IP, yedekleme gibi özelliklerin yanısıra mevcut ihtiyaçlar ve ihtimaller içinde problemler için işletmenize makul çözümler sunan hususi müşteri temsilcinizle direkt olarak iletişim imkanı elde eden kurumsal hosting paketleri, hedeflerinize uzanan yollarda hızla ilerlemenizi kolaylaştıracaktır.

Kurumsal Hosting Hizmetimizi Deneyimleyin.
Otomatik Kurulum İle 1 Saatte Hostinginiz Hazır!

Kurumsal hosting çalışmalarınızın gerektirdiği hızı ve performansı rahatlıkla elde etmenize imkân tanır.

Web sitenizin her vakit çalışır durumda olmasını sağlayacak yüksek performanslı kaynaklarla sitenizi desteklemekle kalmaz, problemsiz e-posta akışı için son teknoloji spam ve virüs filtreleme gibi emniyet önlemleri ile güçlendirilmiş bir e-posta sistemi adına da mühim bir adım atmanızı sağlar. Alanı adınızı (site adresinizi) içeren yüksek kotalı e-posta adresleri oluşturarak işletmenizin meşruluğuna, profesyonelliğine atıfta bulunabilir, şirketiniz adına e-posta yoluyla girişilebilecek dolandırıcılıkları engelleyebilirsiniz.

Farklı ölçeklerdeki işletmeler için uygundur.

Kurumsal Hosting paketleri, server yönetimi uzmanlığına ya da sunucunuzu tedvir etmek için bir BT personeli bulundurmanıza gerek duymayacağınız şekilde tasarlanmıştır. Teknik becerilere haiz olmayan fakat kuvvetli barındırma hizmeti ihtiyacı duyanlar için kusursuz bir seçimdir.

Kurumsal hosting paketleri VPS, VDS ya da Bulut gibi değişik hosting türleri ile entegre olabildiğinden server özelleştirmeden yüksek uptime ihtiyacına kadar muhtelif gereksinimlere uyarlanabilir. Kurumsal hosting planları izole alanlar ve size hususi adanmış kaynaklar sunabilir. Web sitenizin aynı sunucudaki öteki internet sitelerinden etkilenmeyeceği şeklide yapılandırılabilir.

Business Hosting, hem mevcut ihtiyaçlarınızla hem gelişme öngörülerinizle eşleşen RAM, CPU ve bant genişliği gibi server kaynaklarına haiz olmanızı sağlar. Geniş depolama ihtiyacı ya da dönemsel trafik dalgalanmalarını tolere edebilecek seçenekler sunan değişik hosting paketleriyle sunulur.

Kurumsal hosting planları ölçeklenebilirdir; bir aktivite ya da promosyon sebebiyle trafikte ani bir artış yaşanırsa, sunucunun her vakit için kafi kaynağa haiz olması sağlandığı için bu tip dalgalanmalar işleyişi bozmaz.

İşletim sistemi tercihinizi talep eder Linux tabanlı talep eder Windows tabanlı sunucularda yapılandırılmış kurumsal hosting paketlerinden yana kullanabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

    Whatsapp
    Fırat Ağgez
    Fırat Ağgez
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?