Web Yazılım

Zegga Online olarak, müşterilerimize özgün ve kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri sunuyoruz. İster büyük bir şirket, ister küçük bir işletme sahibi olun, size özel web tasarım çözümleri sunarak, markanızın online varlığını güçlendiriyoruz.

Web tasarımı, işletmelerin online varlığı açısından son derece önemlidir. Özgün ve kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı, markanızın online itibarını yükseltir ve potansiyel müşterilerinizin ilgisini çeker. Zegga Online olarak, müşterilerimize en son teknolojileri kullanarak, özgün ve kullanıcı dostu web tasarımı hizmetleri sunuyoruz.

Web tasarım hizmetlerimiz arasında şunlar yer almaktadır:

 1. Özgün ve kullanıcı dostu web tasarımı
 2. Mobil uyumlu web tasarımı
 3. SEO uyumlu web tasarımı
 4. Hızlı ve güvenli web hosting hizmetleri
 5. Kullanıcı dostu arayüzler ve yönetim panelleri
 6. Müşteri desteği ve teknik destek

Zegga Online olarak, müşterilerimize özgün ve kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri sunarak, markanızın online varlığını güçlendiriyoruz. Siz de işletmenizin web tasarımını oluşturmak veya mevcut web sitelerinizi güncellemek için bize başvurabilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve markanızın online varlığını güçlendirin!

Hizmet Özellikleri
 • WordPress Alt Yapılı
 • Domain Hosting Ücretsiz
 • SSL Sertifikası Ücretsiz
 • Yönetim Paneli
Foto Galeri

 Genel olarak baktığımız zaman web tasarım ajansı olarak, web sitesi hizmetlerimizde daima kalite ve özgün çalışmalar sergilemekteyiz. Bu konuda hem çok detaycı davranır hem de bilgi kapsamında çalışmalar yaparız. Yapılacak olan işlemler hakkında müşteriden bilgi alır, analizini yapar ona göre çalışmalar sergileriz. Ayrıca; farklı kültürlere hizmet eden firmamız gerekli olan bilgi ve seo hizmetleri donanıma sahiptir.

Tüm kurumların web sitesi tasarım hizmetlerini yapmakta ve firma ekip ve donanımı konusunda kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Web sitesi çalışmalarımızda firmamızın uzman kadrosu ile yapılan özel web tasarım işlemlerde daima istenilen sonuca ulaşılmaktadır.

 Web Tasarım Hizmetleri

 Firmamız modern tasarım SEO trendlerini, web tasarım hizmetleri ile birleştirerek çok önemli nitelikte ve değerde farklılıklar yaratmaktadır. Bu farklılıklar web tasarım hizmetlerinin farklı görsellere sahip olması, yazılımın değişmesi ve renk özelliklerinin değişmesi şeklinde kendini göstermektedir. Firmamız web dizayn konusunda daima en iyi ve en özgün işleri ortaya çıkarmaktadır.

 Firmamız yaptığı çalışmalarda web projeleri geliştirmekte ve çok iddialı işler ortaya çıkararak, tam anlamı ile web sitesi yenilemesi yapmaktadır. Bütün web tasarım projelerinde web yazılım geliştirme işlerinde ortaya çıkardığımız profesyonel web tasarımı ve yazılımı ile son zamanların en özgün ve ilgi çekici tasarımını yaparız.

 Web tasarım projelerinizi firmamıza verdiğiniz zaman online prestijinizi sağlamış ve müşteri kitlenize en kısa sürede ulaşmış olursunuz. Web dizayn danışmanları ile bir firma ya da şahısın tüm özellikleri detaylı bir şekilde öğrenilir grafik dizayn edilir, web tasarımı projesi hazırlanır ve internet sitesi optimizasyonu hizmetleri verilir.

Aktif Kampanyalar

Kurumsal Web Tasarım Hizmetinin Yanında 1 Aylık Sosyal Medya Yönetimi Hediye.

Hizmet Teklif Formu

  Whatsapp
  Fırat Ağgez
  Fırat Ağgez
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?